KOMPLE TAŞIMACILIK

Ürünleriniz, firmanızdan alınıp hiçbir aktarma merkezi görmeden müşterinize direkt teslim edilmektedir.

Sadece Komple Taşımalar özelinde görev yapan personellerimiz ile 7/24 kesintisiz bir şekilde araçların takibi sağlanmakta, böylece mesai saatleri dışında da yükünüzün takibi güvenli ve özverili bir şekilde yapılmaktadır.

Firmamız Türkiye ‘nin çeşitli bölgelerinden konuya özel kurduğu departmanları ile gün içerisinde yaklaşık 250 Komple araç sevkiyatı gerçekleştirmekte ve siz müşterilerimizin tüm komple taşıma taleplerinizi kesintisiz şekilde karşılamaktadır.

PARSİYEL TAŞIMACILIK

Firmamız, Türkiye ‘nin batısından doğusuna tüm coğrafyasına yayılmış 30 ’a yakın Aktarma ve Dağıtım Merkezi ile göndereceğiniz parça yüklerinizdeki lojistik maliyet ve terminleri en avantajlı seviyeye getirmektedir.

Parsiyel taşımacılık alanındaki operasyon işleyişimizi özetleyecek olursak; ürünleriniz, tarafınıza atanan müşteri temsilcisine ilettiğiniz talep ve planlama doğrultusunda firmanızdan alınıp en yakın aktarma merkezlerimize, buradan da planlama dahilinde aynı istikamete gidecek diğer ürünlerle birlikte hat araçlarına yüklenmekte ve dağıtım merkezlerimize teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır. Dağıtım merkezlerimize ulaşan ürünleriniz, burada yapılan ilçe ve bölge bazlı ayrıştırmanın ardından dağıtım araçlarına yüklenerek müşterinize sorunsuz bir şekilde teslim edilir.

Yukarıda yer alan tüm aşamaları teknolojik altyapımız sayesinde takip edilebilir olarak siz değerli müşterilerimize şeffaf şekilde sunmaktayız.

KATMA DEĞERLİ HİZMETLER

Firmamız depolama hizmeti yanında siz müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve ürün niteliğine göre; mal kabul, stok takibi, irsaliye ve fatura basımı, sevkiyat planlaması gibi çeşitli imkanlar sunmaktadır.

Bu çalışmalar ile birlikte ambalaj/paketleme, barkodlama, etiketleme, elleçleme, shrinkleme ve yükleme/boşaltmalar için ürünün türüne göre özel ekipmanlar kullanmakta ve uygulamalar geliştirmektedir.

Tüm bunların beraberinde kendi yazılım ekibine sahip olan firmamız, tüm lojistik konularda entegrasyon ve raporlama hizmetini firmanıza sınırız bir şekilde sunmaktadır.

YAPI MARKET ve ALIŞVERİŞ MERKEZİ DAĞITIMI

Çoğu zaman terminli ve randevu olan bu dağıtım organizasyonlarınızı, personel ve özmal araç filomuzun yeterliliği ile doğru zamanda ve eksiksiz olarak gerçekleştirmekteyiz.

Tarafınıza atanan Müşteri Temsilcisi, sevk edilecek ürünlerin randevularını Yapı Market ve Alışveriş Merkezlerinin Dağıtım depoları ile Gps Line Dağıtım Merkezleri arasında köprü kurarak koordineli bir şekilde ilerlemesini sağlamaktadır.

Firmamızın bu alandaki deneyimi ile, maliyeti en yüksek operasyon türlerinden biri olan Yapı Market ve Alışveriş Merkezi dağıtımlarını, en avantajlı şekilde siz müşterilerimize sunmaktadır.

ADR ‘Lİ TAŞIMACILIK

Firmamız, Adr taşımalarında öncelik olarak insan sağlığını ve çevre güvenliğini esas almakta ve bu doğrultuda personellerine sürekli eğitimler vermektedir.

ADR ekipmanlarına sahip filomuz ve eğitimli SRC5 belgeli sürücülerimiz ile yasal mevzuatlara uygun ve güvenilir şekilde ürünleriniz müşterilerinize teslim edilmektedir.

Sektörel bazda Türkiye ‘nin öncü firmaları ile yıllardır devam eden iş ortaklığımız Adr ‘li taşımalar konusunda firmamızı geliştirmekte ve uzmanlaştırmakta olup, Komple Adr taşımacılığın yanında Parsiyel taşımacılıkta da Adr ‘li yüklerin en doğru şekilde taşınması sağlanmaktadır.

PROJE TAŞIMACILIĞI

Firmamız, fabrika, trafo, enerji santralleri, iş makinası, tank, tanker, tekne/yat gibi ağır, hacimli, havaleli diğer bir deyişle gabari dışı ve mal değerleri oldukça yüksek olan taşımalarınızı projelendirerek Türkiye ‘nin her lokasyona zamanında ve hasarsız bir şekilde ulaştırmaktadır.

Bu projelendirmeler, deneyimli mühendislerimiz tarafından köprü, viyadük, ana ve ara yollar gibi detaylı güzergâh analizleri ve mühendislik bilgiler hesaplanarak yasal prosedürler dahilinde yapılmakta, projeye özel olarak yasal izinler alarak yüklerinizin güvenliğini sağlamaktadır.

DEPOLAMA HİZMETİ

Gps Line, Türkiye ‘nin tüm coğrafyasına yayılmış 30 ‘a yakın deposu ile ürünlerinizi "all risk" sigortalı olarak depolama imkânı sunmaktadır.

7/24 izlenebilir ve özel güvenlikli depolarımızda stoklanan tüm ürünlerinizi kendi stok takip programımız veya siz müşterilerimizin stok programlarına entegre edebiliriz.

Harici olarak yapacağımız projelendirme üzerinden anahtar teslim ve stok kontrolü sağlanabilir konteyner, prefabrik ve betonarme gibi özel depo alternatifleriyle de müşterilerimize çeşitlilik sunmaktayız.

TERS LOJİSTİK HİZMETLERİ

Ürünlerinizin teslimatı sonrasında müşteriniz tarafından tespit edilen; hatalı üretim, yanlış ürün gönderimi veya zamanla kullanım ömrü biten, tamir edilmesi gereken veya imha edilmesi gereken ürünlerinizin firmanıza geri sevkini, Türkiye ‘nin her bölgesinde bulunan depo ve araçlarımız ile kesintisiz şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Bu sayede firmanıza, iade ürünlerinizi yönetme imkânı sağlayarak sizlere ekonomik çözümler sunmakta ve müşterileriniz ile olan ticari bağlantılarınızı çift taraflı olarak kuvvetlendirmekteyiz.

ZİNCİR MARKET DAĞITIMI

Anlaşmalı olduğunuz zincir marketlere sevk edilecek tüm ürünleriniz firmanızdan alındıktan sonra zincir marketlerin ana dağıtım merkezlerine zamanında ve eksiksiz şekilde teslim edilir.

Uzun yıllardır taşımasını yaptığımız bu alanda, tecrübeli personellerimiz ve özmal araç filomuzun teslimat alışkanlıkları, zincir marketlerin mal kabul tarafında bilinirlik ve güvenilirliği sürdürülebilir hale getirmiştir. Böylece anlaşmalı olduğunuz terminleriniz zamanında ve hızlı bir şekilde gerçekleşmektedir.

Aktarma ve Dağıtım merkezlerimizin sıklığıyla da, siz değerli müşterilerimizin zincir marketlere yapacağı deneme amaçlı tek noktaya mikro gönderilerinizden, bir çok bölgeye proje bazlı makro gönderilerinizi en doğru şekilde karşılamaktayız.

KOMPLE TAŞIMACILIK

Ürünleriniz, firmanızdan alınıp hiçbir aktarma merkezi görmeden müşterinize direkt teslim edilmektedir.

Sadece Komple Taşımalar özelinde görev yapan personellerimiz ile 7/24 kesintisiz bir şekilde araçların takibi sağlanmakta, böylece mesai saatleri dışında da yükünüzün takibi güvenli ve özverili bir şekilde yapılmaktadır.

Firmamız Türkiye ‘nin çeşitli bölgelerinden konuya özel kurduğu departmanları ile gün içerisinde yaklaşık 250 Komple araç sevkiyatı gerçekleştirmekte ve siz müşterilerimizin tüm komple taşıma taleplerinizi kesintisiz şekilde karşılamaktadır.